Přebor Astry se blíží!

Dobrý den / ahoj,

rádi bychom Vás pozvali na tradiční zakončení 1. poloviny badmintonové sezony 2018 spojené s Astra přeborem pro hráče kategorie U9-U17. Těm, kterých se turnaj týká, přišel nominační e-mail, ve kterém prosím ZÁVAZNĚ potvrďte účast Vašich dětí. (V případě odhlášení z turnaje dejte vědět co nejdříve na mail: kacka.tomas@gmail.com).

Astra přebor je klasicky spojen s BURZOU badmintonového vybavení. Pokud máte doma oblečení, boty, rakety apod. (v dobrém stavu), které již sami nevyužijete, určitě je doneste! Některému z mladších Astráků jistě dobře poslouží.

Pro ty, kterých se již účast v turnaji netýká, nabízíme exhibiční zápasy starších hráčů, které proběhnou v odpoledních hodinách. Stejně tak dojde na ocenění hráčů nejen za hru v turnaji ale i za celou sezónu.

Po turnaji se také můžete těšit na společné grilování a fotbálek. Rádi přivítáme i pomoc v podobě nějaké buchty nebo salátu ke grilovačce. Zváni jsou všichni hráči, rodiči i přátelé badmintonu. A tatínkové, nebojte se přijít na fotbal, sice prohrajete, ale aspoň se zapotíte.

Těšíme se na Vás, Kačka, Honza a Markéta.

Shrnutí důležitých informací ohledně celé akce najdete v přiložených propozicích.

  • Přebor Astry